Nu in het asiel
Guusje
Guusje is bij ons gekomen vanwege financiële redenen, voor haar vorige eigenaar was het niet langer houdbaar om haar te houden. Ze is ruim 8 jaar oud en is op zoek naar een rustig huishouden.
Guusje is een verlegen poes die de tijd nodig heeft om te wennen. Als ze je kent komt ze niet op schoot liggen, maar ze is wel graag bij je in de buurt en komt tegen je aan liggen. Kammen vindt Guusje niet fijn. Aangezien haar vacht wel verzorgd moet worden, werd ze bij haar vorige eigenaar halfjaarlijks onder sedatie geschoren.
Ze heeft samengeleefd met twee honden en daar was ze lief tegen. Met de andere kat in huis kon ze het niet vinden, dus wij plaatsen haar het liefst als kat alleen. Ze was bang van kinderen, dus het lijkt ons geen goed idee om haar bij kinderen te plaatsen.
Ze is het gewend om naar buiten te mogen, vooral bij mooi weer vond ze dat heel fijn. Ze ging nooit ver van huis. Ze wordt niet geplaatst in de buurt van Wolphaartsdijk.