Nu in het asiel

Wolfie

Wolfie zit inmiddels alweer een tijdje in ons asiel te wachten op zijn nieuwe thuis. En het is zo'n gezellige kater...

Wolfie weet wat hij wil en dat laat hij merken ook. Echt een kat met karakter!

Wolfie is niet meer nieuw en mankeert het een en ander. Door o.a. de goede zorg van onze dierenarts weten we wat er aan de hand is met hem. Hij krijgt nu medicatie en Wolfie is weer vrolijk en blij. Nu nog een eigen thuis!
Wolfie heeft 1 x per dag een pijnstiller nodig voor zijn (pijnlijke) rug. Daarnaast heeft hij 2 x per dag een tabletje nodig voor zijn schildklier. Beide medicijnen heeft hij de rest van zijn leven nodig.

Wolfie hoeft niet zo nodig gezelschap van andere katten en ook niet van kinderen. Hij zoekt een rustige plek waar hij veel aandacht krijgt en af en toe naar buiten mag (liefst in een afgesloten tuin).

 

Terug